GASTOP HR1-A2-S : Gemotoriseerd draaihek met glazen armen Swinggate, dubbele passage en électromechanisch. Art nr. GTP0268
OverzichtGemotoriseerd draaihek met glazen arm swinggate vierkant model dubbele passage zone, Rotor arm booster electromechanisch. Met led pictogrammen. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Swinggate |
| Referentie | HR1-A2-S |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 60W |
| Afmeting | 1383x284x1002mm |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip33 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






