GASTOP HR1-A-S : Gemotoriseerd draaihek met één glazen arm Swinggate, enkele passage en electromechanisch. Art nr. GTP0265
OverzichtGemotoriseerd draaihek met glazen arm swinggate vierkant model met enkele passage zone, Rotor arm booster electromechanisch en led pictogrammen. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Swinggate |
| Referentie | HR1-A-S |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 60W |
| Afmeting | 810x284x1002mm |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip33 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






