GASTOP GR1-M : Manueel draaihek met metalen arm Swinggate, enkele passage, mechanisch rond model. Art nr. GTP0269
OverzichtManueel draaihek met metalen arm swinggate rond model enkele passage zone, mechanische metalen arm. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Swinggate |
| Referentie | GR1-M |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 60W |
| Afmeting | 881x178x1008mm |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip33 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






