Vektor Dubbele draailuikopener Prestige DESIGN Art nr. VOL422
OverzichtDubbele luikopener met draagbare zender. De motor slaat af op hindernis 1 zender per draailuik. Draailuikopener 230V. Standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin , RAL1015 Ivoor. Inbouwmaat 90mm.Op maat en andere Ral kleuren op aanvraag. Openingstijd 20sec.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 242W |
| Afmeting | 85x45 |
| Geschikt voor | dubbel draailuik |
| Samenstelling | Dubbele luikopener met zender DESIGN |
| Gebruik | 1 zender per draailuik |
| Montage | Inbouwmaat 90mm |
| Afwerking | Standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin , RAL1015 Ivoor |
| Extra | Andere RAL kleuren enkel op aanvraag |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | IP44 |
| Beveiliging | De motor slaat af op hindernis |
| Snelheid | Openingstijd 20 sec |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






