Vektor Enkele draailuikopener Prestige SIMU Art nr. VOL421
OverzichtIs compatibel met alle soorten luiken, ongeacht hun fabricage, hout, PVC, aluminium of composiet. Het automatiseringssysteem is volledig aanpasbaar en integreert perfect met uw rolluiken, beschikbaar in standaardversie in Wit 9010, Bruin 8019 en Ivoor 1015. Alle andere kleuren van de RAL-kleurenkaart zijn als optie verkrijgbaar.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 121W |
| Afmeting | 85x45 |
| Geschikt voor | enkel draailuik |
| Samenstelling | Enkele luikopener met zender SIMU |
| Gebruik | 1 zender per draailuik |
| Montage | Inbouwmaat 90mm |
| Afwerking | Standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin , RAL1015 Ivoor |
| Extra | Ander RAL op aanvraag |
| Werkingstemperatuur | -20°C - +50°C |
| Beschermingsklasse | IP44 |
| Beveiliging | De motor slaat af op hindernis |
| Snelheid | Openingstijd 20 sec |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






