Vektor Enkele draailuikopener Prestige DESIGN Art nr. VOL423
OverzichtEnkele luikopener met draagbare zender.De motor slaat af op hindernis, 1 zender per draailuik. Draailuikopener 230V. Standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin , RAL1015 Ivoor, inbouwmaat 90mm. Op maat en andere kleuren Ral enkel op aanvraag. Openingstijd 20 sec.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 121W |
| Afmeting | 85x45 |
| Geschikt voor | enkel draailuik |
| Samenstelling | Enkele luikopener met zender DESIGN |
| Gebruik | 1 zender per draailuik |
| Montage | Inbouwmaat 90mm |
| Afwerking | Standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin , RAL1015 Ivoor |
| Extra | Andere kleuren RAL enkel op aanvraag |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Beveiliging | De motor slaat af op hindernis |
| Snelheid | Openingstijd 20 sec |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






