SEA new Compact 800 AC 110 - 24Vdc hydraulische motor. Art nr. CUS680
OverzichtSEA new Compact 800 AC 110 - 24Vdc hydraulische motor. Onomkeerbaar met openingshoek 110°, ingebouwde mechanische / electrische eindelopen, voor vleugels tot 4m en 800kg. Deze motoren enkel gebruiken met stuurkast USER 24V. Opgelet! Dit artikel betreft enkel de motor en de kist hoort appart te worden besteld.
| Merk | SEA |
| Type | NEW COMPACT |
| Referentie | 12122005 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 40W |
| Afmeting | 410x320x188 |
| Geschikt voor | vleugels tot 4m en 800kg |
| Gebruik | cycli 15/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 56 daN |
| Snelheid | 1400 Rpm |
| Inhoud pomp | 0,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 110° |
| Max. gewicht (kg) | 800 |
| Max. breedte (mm) | 4000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Gebruikershandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






