SEA super Compact 1500 SB F 100 hydraulische motor. Art nr. CUS685
OverzichtSEA super Compact 1500 SB F 100 hydraulische motor. Omkeerbaar met hydraulische vertraging, openingshoek 100°, verplichte grondaanslag, voor vleugels tot 6m en 1500kg. Electrisch slot voorzien. Opgelet! Dit artikel betreft enkel de motor en de kist hoort appart te worden besteld.
| Merk | SEA |
| Type | Super Compact |
| Referentie | 12130515 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 330W |
| Afmeting | 320x410x189 |
| Geschikt voor | vleugels tot 6m en 1500kg |
| Gebruik | cycli 100% |
| Montage | ondergronds |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Besturing | UNIGATE |
| Kracht | 82 daN |
| Snelheid | 8,2°/sec |
| Inhoud pomp | 1,5L |
| (on)omkeerbaar | omkeerbaar |
| Openingshoek | 100° |
| Max. gewicht (kg) | 1500 |
| Max. breedte (mm) | 6000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






