SEA new Compact 800 SB 140 hydraulische motor. Art nr. CUS675
OverzichtSEA new Compact 800 SB 140 hydraulische motor. Omkeerbaar met openingshoek van 140°, verplichte grondaanslag, voor vleugels tot 4m en 800kg. Electrisch slot voorzien. Opgelet! Dit artikel betreft enkel de motor en de kist hoort appart te worden besteld.
| Merk | SEA |
| Type | NEW COMPACT |
| Referentie | 12120175 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 410x320x188 |
| Geschikt voor | vleugels tot 4m en 800kg |
| Gebruik | cycli 45/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 56 daN |
| Snelheid | 1400 Rpm |
| Inhoud pomp | 0,5l |
| (on)omkeerbaar | omkeerbaar |
| Openingshoek | 140° |
| Max. gewicht (kg) | 800 |
| Max. breedte (mm) | 4000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Gebruikershandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






