VEKTOR knikarm motor, buitendraaiende linkse smal. opstelling (onbewerkt). Art nr. CUD106
OverzichtVektor knikarm motor op 230Vac. Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen. Voor poortvleugels tot 2,5m en 250kg, buitendraaiende arm en smalle opstelling (125mm), kist is onbewerkt. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 140 mm. Linkse opstelling.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | linkse opstelling |
| Afwerking | onbewerkt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 900Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Overbrenging | buitendraaiende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500
|
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD107 | Arm buitendraaiend brut L |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL105 | Motorreductor CUD 230V/900 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |






