VEKTOR knikarm motor, buitendraaiende rechtse smal. opstelling (onbewerkt). Art nr. CUD107
OverzichtVektor knikarm motor op 230Vac, Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen. Voor poortvleugels tot 2,5m en 250kg, buitendraaiende arm en smalle opstelling (125mm), kist is onbewerkt. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 140mm. Rechtse opstelling.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | rechtse opstelling |
| Afwerking | onbewerkt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 900Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Overbrenging | buitendraaiende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD112 | Arm buitendraaiend brut R |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL105 | Motorreductor CUD 230V/900 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |






