VEKTOR knikarm motor smal. opst. (onbewerkt). Zelfblokkerende arm 430x385mm. Art nr. CUD102
OverzichtVektor knikarm motor op 230Vac. Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen, voor poortvleugels tot 3m en 250kg, smalle motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 385mm, kist is onbewerkt. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 200mm.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | Smalle opstelling |
| Afwerking | onbewerkt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 1400Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 385 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 3000 |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD105 | Arm normal 430 x 385 brut |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL110 | Motorreductor CUD 230V/1400 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |






