VEKTOR knikarm motor met binnenblijvende arm, smalle opst. (onbewerkt). Art nr. CUD100
OverzichtVektor knikarm motor op 230Vac. Onomkeerbaar met ingebouwde eindelopen, voor poortvleugels tot 2,5m en 250kg, binnenblijvende arm en smalle opstelling (125mm), kist is onbewerkt. Afstand scharnierhek tot montagevlak motor van 0 tot 140mm.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Montage | Smalle opstelling |
| Afwerking | kist onbewerkt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 900Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Overbrenging | binnenblijvende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500
|
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD100 | Bak smal brut |
| |
| #CUD104 | Arm binnenblijvend brut |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL105 | Motorreductor CUD 230V/900 |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |






