VEKTOR knikarm motor zelfblokkerende arm 430x500mm 24V brede horizontale opstelling (RAL9011). Art nr. CUD135
OverzichtVEKTOR knikarm motor 24Vdc met brede opstelling L (RAL9011). Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 2,5m en tot 250kg, brede motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 500mm. Afstand scharnier op het hek tot montagevlak motor van maximaal 200 tot 350mm.
Let op: foto's hebben een andere kleur.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 50W |
| Afmeting | 367 x 153 x 185 |
| Samenstelling | VEKTOR motor, inbouwkist en knikarm |
| Montage | Brede opstelling |
| Afwerking | RAL9011 |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 230Nm |
| Snelheid | 1300Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 500 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |






