V2 BLITZ knikarm motor 230V. Art nr. CUR040
OverzichtBLITZ knikarm motor. Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 2,5m en 600kg, (3m en 500kg mits een elektrisch slot). Armen van 380 x 520.
| Merk | V2 |
| Type | BLITZ |
| Referentie | 22E001 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 400W |
| Afmeting | 379x202x170 |
| Gebruik | cycli 20% |
| Werkingstemperatuur | -30°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 340Nm |
| Snelheid | 1,6 Rpm |
| Ontkoppeling | Hendel voor interne ontgrendeling |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Max. gewicht (kg) | 600 |
| Max. breedte (mm) | 3000 |






