VEKTOR knikarm motor zelfblokkerende arm 430x385mm 24V met brede opstelling (RAL9011). Art nr. CUD134
OverzichtVEKTOR knikarm motor 24V met brede opstelling (RAL9011). Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 2,5m en tot 250kg, brede motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 385mm. Afstand scharnier op het hek tot montagevlak motor van maximaal 0 tot 200mm.
Let op: foto's hebben een andere kleur.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 50W |
| Afmeting | 367x153x185 |
| Samenstelling | VEKTOR motor, inbouwkist en knikarm |
| Montage | Brede opstelling |
| Afwerking | RAL9011 |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 230Nm |
| Snelheid | 1300Rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 385 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |






