VEKTOR knikarm motor zelfblokkerende arm 430x500mm 24V brede horizontale opstelling (ongeverfd). Art nr. CUD125
OverzichtVEKTOR knikarm motor 24V met brede opstelling L (ongeverfd). Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 2,5m en tot 250kg, brede motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 500mm. Afstand scharnier op het hek tot montagevlak motor van maximaal 200 tot 350mm.
Let op: foto's hebben een andere kleur.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 50W |
| Afmeting | 367x153x185 |
| Samenstelling | Vektor motor, inbouwkist en knikarm |
| Montage | Brede opstelling |
| Afwerking | ongeverfd |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 230Nm |
| Snelheid | 1300rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 500 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 2500 |






