SEA new Libra 390 half tank AC. Art nr. CUS222
OverzichtSEA new Libra 390 half tank AC, Hydraulische lineaire motor. Onomkeerbaar, bevestiging met kogelgewricht, voor vleugels tot max 700kg en 7m (Opgelet voor poorten groter dan 2m is een elektrisch slot verplicht), 55 cycl./uur, pomp 1,5 liter, openingstijd 26 sec.
| Merk | SEA |
| Type | HALF TANK |
| Referentie | 10501036 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1290x96x70 |
| Gebruik | cycli 55/u |
| Werkingstemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1,5cm/s |
| Inhoud pomp | 1,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 390mm |
| Openingshoek | 90 tot 125° |
| Max. gewicht (kg) | 700 |
| Max. breedte (mm) | 6000 |






