SEA new Libra 270 half tank SB. Art nr. CUS223
OverzichtSEA new Libra 270 half tank SB, hydraulische lineaire motor. Omkeerbaar, bevestiging met kogelgewricht. Voor vleugels tot max 700kg en 6m (Opgelet voor poorten groter dan 2m is een elektrisch slot verplicht), 55 cycli/uur, pomp 1 liter, openingstijd 27 sec.
| Merk | SEA |
| Type | HALF TANK |
| Referentie | 10421026 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1085x96x70 |
| Geschikt voor | vleugels tot 6m |
| Gebruik | cycli 55/u |
| Werkingstemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1cm/s |
| Inhoud pomp | 1L |
| (on)omkeerbaar | omkeerbaar |
| Koers | 270mm |
| Openingshoek | 90 tot 125° |
| Max. gewicht (kg) | 700 |
| Max. breedte (mm) | 6000 |






