SEA new Libra 270 half tank. Art nr. CUS221
OverzichtSEA new Libra 270 half tank, hydraulische lineaire motor Onomkeerbaar, bevestiging met kogelgewricht, vleugels tot max 700kg en 1,8m voor poorten tot 6m, (Opgelet voor poorten groter dan 2m is een electrisch slot verplicht), 55 cycl./uur, pomp 1 liter, openingstijd 27 sec.
| Merk | SEA |
| Type | HALF TANK |
| Referentie | 10401026 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1050x96x70 |
| Geschikt voor | poorten tot 6m |
| Gebruik | cycli 55/u |
| Werkingstemperatuur | -40°c tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 1cm/s |
| Inhoud pomp | 1L |
| Koers | 270mm |
| Openingshoek | 90 tot 125° |
| Max. gewicht (kg) | 700 |
| Max. breedte (mm) | 6000 |






