GEBA Fotocel zen/ontv 20m inb Art nr. FOT60/4
OverzichtFotocel inbouw GEBA tot 15 m, 12/24Vac-dc
| Merk | GEBA |
| Type | LS 4 |
| Referentie | 505.LS4E.TR |
| Voeding | 12-24Vdc |
| Afmeting | 80x80x40 |
| Functies | relais: 1A/24Vdc max |
| Montage | inbouw |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Bereik | 15m |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






