GEBA Fotocel 30m opb 12/24V Art nr. FOT60/3
OverzichtFotocel opbouw GEBA tot 30 m, 12/24Vac-dc, kabelingang met wartel
| Merk | GEBA |
| Type | LS 1 |
| Referentie | 505.LS1A.00 |
| Voeding | 12-30Vdc |
| Afmeting | 59x88x40 |
| Functies | relais: 1A/24Vdc max |
| Werkingstemperatuur | -15°C tot 50°C |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Bereik | 30m |
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






