Vektor Asmotor 230/380 140Nm 18 KU ENC Art nr. AXE014
Overzicht- Noodslinger
- Encoder
- Asmotor driefasig 230 / 380 V
- 140 Nm
- 18 t/min
- 20 cycli/uur
- Max 45 m² (Max 12,5 kg/m²)
- 0,55 kW
| Merk | Vektor |
| Type | SD-140.18 |
| Referentie | TA000186 |
| Voeding | 230/380Vac |
| Vermogen | 550W |
| Afmeting | 110 x 394,5 x 251 |
| Geschikt voor | poorten tot 50m² |
| Functies | Decoder |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -5°C tot +40°C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Beveiliging | Kranksysteem |
| Kracht | 140Nm |
| Snelheid | 18 tr/min |
| Max. gewicht (kg) | 625 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






