Vektor Asmotor 230 55Nm 24 E ENC Art nr. AXE006
OverzichtMonofasige asmotor met directe ontkoppeling. Werkt met 230Vac aan 24t/min. Voor poorten van maximaal 20M². heeft een kracht van 55Nm aan 0,27 Kw. Cycli 10/h. Met encoder.
| Merk | Vektor |
| Type | SW-50.24 |
| Referentie | TA000271 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 270W |
| Afmeting | 110 x 394,5 x 259 |
| Geschikt voor | poorten tot 20m² |
| Functies | Encoder |
| Gebruik | cycli 10/u |
| Werkingstemperatuur | -5°C tot +40°C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Beveiliging | Electronisch |
| Kracht | 50Nm |
| Snelheid | 24 tr/min |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






