GASTOP BL-1-3-ZABR3-OOO : Manshoge gemot. draaitrommel met enkele passage, electromechanisch. Art nr. GTP0041
OverzichtManshoge draaitrommel compact model gemotoriseerd. Enkele passage met vaste armen. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen. Frame-zinc, roof-zinc, rotor-zinc.
| Merk | Gastop |
| Type | Manshoge draaitrommel |
| Referentie | BL-1-3-ZABR3-OOO |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 130W |
| Afmeting | 1502x1198x2262mm |
| Afwerking | Frame-Zink,Roof-Zink,Rotor-Zink |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||
| Software / firmware | Download | ||






