GASTOP BL-1-3-ZABR3-OON : Manshoge gemot. draaitrommel met enkele passage, electromechanisch. Art nr. GTP0040
OverzichtManshoge draaitrommel compact model gemotoriseerd. Enkele passage. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen. Frame-zinc, roof-zinc, rotor-inox.
| Merk | Gastop |
| Type | Manshoge draaitrommel |
| Referentie | BL-1-3-ZABR3-OON |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 130W |
| Afmeting | 1502x1198x2262mm |
| Afwerking | Frame-Zink,Roof-Zink,Rotor-Inox |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||
| Software / firmware | Download | ||






