GASTOP TMS-ZA2AL : Driepoot tourniquet, box model gemotoriseerd met enkele passage en vaste armen. Art nr. GTP0007
OverzichtDraaikruis tourniquet box model gemotoriseerd. Enkele passage met vaste armen. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen en geluidsignaal dat oa afgaat wanneer de armen geforceerd worden. Drop-arm functie optioneel. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Draaikruis |
| Referentie | TMS-ZA2AL |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 70W |
| Afmeting | 1070x235x975mm |
| Gebruik | 1200/h |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip40 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






