GASTOP TS-ZA2AL-DA : Driepoot tourniquet, box model gemotoriseerd met enkele passage en drop arm systeem. Art nr. GTP0004
OverzichtDraaikruis tourniquet box model gemotoriseerd. Enkele passage. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen en geluidsignaal dat oa afgaat wanneer de armen geforceerd worden. Met drop-arm functie. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Draaikruis |
| Referentie | TS-ZA2AL-DA |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 70W |
| Afmeting | 1112x230x960mm |
| Gebruik | 1200/h |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip40 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






