Vektor / RIB wielmotor. R60 INDUSTRIAL 380V 3f * Art nr. R60
Overzicht- Industrieel, 3-fasig 400V, voor vleugels tot 15m en 12.000kg
| Merk | VEKTOR |
| Referentie | AA22002 |
| Voeding | 400Vac |
| Vermogen | 1250W |
| Afmeting | 495 x 715 x 530 |
| Gebruik | cycli 300/dag |
| Werkingstemperatuur | -10°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Snelheid | 16cm/s |
| Max. gewicht (kg) | 12000 |
| Max. breedte (mm) | 15000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||






