Vektor / RIB wielmotor Hover om in te zoomen | R50 SEMI INDUSTRIAL 2f 220V * Art nr. R51
Overzicht- Semi industrieel, monofasig 230V, voor vleugels tot 10m en 2.000kg
| Merk | VEKTOR |
| Referentie | AA21580 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 450W |
| Afmeting | 400 x 490 x 360 |
| Gebruik | cycli 300/dag |
| Werkingstemperatuur | -10°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Snelheid | 18cm/s |
| Max. gewicht (kg) | 2000 |
| Max. breedte (mm) | 10000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||






