SEA new Compact 400 AC 180 hydraulische motor. Art nr. CUS651
OverzichtSEA new Compact 400 AC 180 hydraulische onomkeerbare motor, openingshoek 180°, verplichte grondaanslag, voor vleugels tot 3m en 400kg (4m mits elektrisch slot).
Voor volle poorten wordt door de leverancier aangeraden om steeds met een omkeerbare motor type SB te werken! Opgelet! Dit artikel betreft enkel de motor en de kist hoort appart te worden besteld.
| Merk | SEA |
| Type | NEW COMPACT |
| Referentie | 12113065 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 410x320x188 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m en 400kg |
| Gebruik | cycli 45/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 56 daN |
| Snelheid | 1400Rpm |
| Inhoud pomp | 0,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 180° |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






