SEA new Compact 400 AC 140 hydraulische motor. Art nr. CUS650
OverzichtSEA new Compact hydraulische ondergrondse motor 400 AC 140. Onomkeerbaar met openingshoek van 140°, verplichte grondaanslag, voor vleugels tot 3m en 400kg (4m mits elektrisch slot).
Voor volle poorten wordt door de leverancier aangeraden om steeds met een omkeerbare motor type SB te werken! Electrisch slot voorzien. Opgelet Cus650 is de motor zonder kist.
| Merk | SEA |
| Type | COMPACT NEW |
| Referentie | 12112105 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 410x320x188 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m en 400kg |
| Gebruik | cycli 45/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 56 daN |
| Snelheid | 1400Rpm |
| Inhoud pomp | 0,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Openingshoek | 140° |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 4000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Gebruikershandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






