Vektor Kit CUD112 met knikarm motoren. Art nr. KIT976
OverzichtKit CUD112 met electromechanische knikarm motoren. Bestaande uit: 2x CUD110 knikarm motoren, 1x stuurkast STU830, 1x fotocel FOT280, 1x ontvanger PAP015, 2x zendertjes personal pass 4-kanaals PAP604. smalle behuizing van slechts 120mm. Met ingebouwde eindeloopschakelaars. Voor poorten tot 2,5m en maximaal 300Kg.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Samenstelling | 2x CUD110, 1x STU830, 1x FOT280, 1x PAP015 en 2x PAP604 |
| Functies | met ingebouwde eindelopen |
| Gebruik | smalle behuizing slechts 120mm |
| Afwerking | gelakt in mat zwart RAL9011 |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Besturing | STU830 |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 1400Rpm |
| Overbrenging | met knikarm |
| Openingshoek | 90° |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD101 | Bak smal zwart gelakt |
| |
| #CUD109 | Arm normal 430 x 385 zwart gelakt |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL110 | Motorreductor CUD 230V/1400 |
| |
| ABLE-KF CX EVO1-KEHO | ABLE - Kit ELECTRO bestaande uit CX EVO1 / RX MR / PX L 180-24 / 2 x KEHO4. |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






