Vektor Kit CUD110 met knikarm motoren, (binnenblijvend). Art nr. KIT956
OverzichtKit CUD110 electromechanische knikarm motoren. Bestaande uit: 2x motoren CUD110, 1x sturing STU830, 1x fotocel FOT280, 1x ontvanger PAP015 en 2x 4-kanaals personal pass zendertjes PAP604. Met ingebouwde eindelopen. Binnenblijvend. Voor poorten tot 2,5m en maximaal 250Kg.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 337x119x171 |
| Geschikt voor | poorten tot 2,5m en maximaal 250kg |
| Samenstelling | 2x CUD110 knikarmmotoren, 1x STU830, 1x FOT280, 1x PAP015 en 2x PAP604 |
| Functies | ingebouwde eindelopen |
| Montage | slechts 125mm nodig tussen poort en langsliggende muur |
| Afwerking | gemetaliseerd en mat zwart gelakt |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Besturing | STU830 |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 900Rpm |
| Koers | binnenblijvend |
| Overbrenging | knikarm |
| Openingshoek | 90° |
| Art nr. | Titel | Variant | Aantal |
|---|---|---|---|
| #CUD101 | Bak smal zwart gelakt |
| |
| #CUD108 | Arm binnenblijvend zwart gelakt |
| |
| #CUL100 | Ontkoppelset CUD |
| |
| #CUL105 | Motorreductor CUD 230V/900 |
| |
| ABLE-KF CX EVO1-KEHO | ABLE - Kit ELECTRO bestaande uit CX EVO1 / RX MR / PX L 180-24 / 2 x KEHO4. |
| |
| #CUD150 | Diafragmatule 25.5mm |
| |
| #CUD151 | Beschermkap moeren M10 |
| |
| #CUD152 | Beschermkap moeren M12 |
| |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






