Ciclon 450 motor, onomkeerbaar zonder arm. Art nr. CUV306
OverzichtCiclon 450 electromechanische motor op 230Vac zonder arm, (te gebruiken met STU830 + STU533 voor de aansturing van de rem). Onomkeerbaar. Voor vleugels tot 3,5m en maximaal 400kg. Opgelet, electrisch slot verplicht bij vleugels groter dan 2,5m. Koppel van 450Nm.
| Merk | Vektor |
| Type | CICLON |
| Referentie | CL250F-48 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 375W |
| Afmeting | 495x88x88 |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 450Nm |
| Snelheid | 12s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 990mm |
| Openingshoek | 130° |
| Max. gewicht (kg) | 400 |
| Max. breedte (mm) | 3500 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






