Ciclon 220 motor, onomkeerbaar met knikarm. Art nr. CUV305
OverzichtCiclon 220 electromechanische motor op 230Vac (te gebruiken met STU830 + STU533 voor het aansturen van de rem). Onomkeerbaar met knikarm. Voor vleugels tot 2m en maximaal 300kg. Koppel van 220Nm. Opgelet, electrisch slot verplicht bij vleugels groter dan 1,8m.
| Merk | Vektor |
| Type | CICLON |
| Referentie | CL210F/BA-48 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 230W |
| Afmeting | 470x88x88 |
| Gebruik | cycli 20/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Kracht | 220Nm |
| Snelheid | 12s |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 340 x 410 |
| Overbrenging | knikarm |
| Openingshoek | 130° |
| Max. gewicht (kg) | 300 |
| Max. breedte (mm) | 2000 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






