VEKTOR knikarm motor zelfblokkerende arm 430x385mm brede opstelling (RAL9011). Art nr. CUD114
OverzichtVEKTOR knikarm motor met brede opstelling (RAL9011). Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 3m en tot 300kg, brede motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 385mm. Afstand scharnier op het hek tot montagevlak motor van maximaal 0 tot 200mm.
Let op: foto's hebben een andere kleur.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 367x153x185 |
| Samenstelling | Vektor motor, knikarm en inbouwkist |
| Montage | Brede opstelling |
| Afwerking | RAL9011 |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 1400rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 385 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 3000 |






