VEKTOR knikarm motor, zelfblokkerende arm 430x500mm brede horizontale opst. (ongeverfd). Art nr. CUD105
OverzichtVEKTOR knikarm motor met brede opstelling (ongeverfd). Onomkeerbaar, ingebouwde eindelopen, vleugels tot 3m en tot 300kg, brede motorblok met zelfblokkerende arm 430mm x 500mm. Afstand scharnier op het hek tot montagevlak motor van maximaal 200 tot 350mm.
Let op: foto's hebben een andere kleur.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 200W |
| Afmeting | 367x153x185 |
| Samenstelling | Vektor motor, knikarm en inbouwkist |
| Montage | Brede opstelling |
| Afwerking | ongeverfd |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kracht | 250Nm |
| Snelheid | 1400rpm |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 430 x 500 |
| Overbrenging | zelfblokkerende arm |
| Openingshoek | 90° |
| Max. gewicht (kg) | 250 |
| Max. breedte (mm) | 3000 |






