SEA full tank 200 hydraulische motor (AC) 1,5L voor poorten tot 7m. Art nr. CUS204
OverzichtSEA full tank 200 lineaire hydraulische motor (AC). Onomkeerbaar en bijna geruisloos, bevestiging met kogelgewricht. Voor vleugels tot max 1000kg en 7m (Opgelet voor poorten groter dan 2m is een electrisch slot verplicht). 70 cycl./uur, pomp 1,5 liter, openingstijd 27 sec. Maximum werkdruk van 30bar. Thermische beveiliging op 130°C.
| Merk | SEA |
| Type | FULL TANK |
| Referentie | 10701010 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1270x90x65 |
| Gebruik | cycli 70/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 27s |
| Inhoud pomp | 1,5L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 390mm |
| Openingshoek | 90 - 120° |
| Max. gewicht (kg) | 1000 |
| Max. breedte (mm) | 7000 |






