SEA full tank 100 hydraulische motor (AC) 1,0L voor poorten tot 6m. Art nr. CUS203
OverzichtSEA full tank 100 lineaire hydraulische motor (AC). Onomkeerbaar en bijna geruisloos, bevestiging met kogelgewricht. Voor vleugels tot max 1000kg en 6m (Opgelet voor poorten groter dan 2m is een electrisch slot verplicht). 70 cycl./uur, pomp 1 liter, openingstijd 27 sec. Maximum werkdrukvan 40bar. Thermische beveiliging op 130°C.
| Merk | SEA |
| Type | FULL TANK |
| Referentie | 10601005 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 220W |
| Afmeting | 1270x90x65 |
| Gebruik | cycli 70/u |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 55°C |
| Beschermingsklasse | Ip55 |
| Snelheid | 39s |
| Inhoud pomp | 1L |
| (on)omkeerbaar | onomkeerbaar |
| Koers | 270mm |
| Openingshoek | 90 - 120° |
| Max. gewicht (kg) | 1000 |
| Max. breedte (mm) | 7000 |






