ELECTRADROP-E-SILV - Gemotoriseerde grondgrendel met Fail Close-functionaliteit ZILVER. Art nr. LOC906 ZILV €495,95
OverzichtGemotoriseerde 24V grondgrendel met 120 mm dieptevergrendeling voor veilige vergrendeling van geautomatiseerde draaipoorten. Door je poort met een Electradrop te beveiligen, voeg je een extra veilige vergrendeling toe en ontlast je de elektrische poortmotoren.
| Merk | Locinox |
| Type | ELECTRADROP |
| Referentie | ELECTRADROP-E-SILV |
| Voeding | Aan te sluiten op Locinox Powerstone 60W voeding |
| Vermogen | Verbruik in werking: 25 W / Piek: 55W / Sluimerverbruik: 0,2 W |
| Afmeting | 100x80x600mm |
| Samenstelling | Vandaalbestendige, gepoederlakte aluminium behuizing |
| Functies | Mechanische ontgrendeling dmv cilinder mogelijk bij noodsituatie |
| Gebruik | Automatische detectie en memorisatie van continu of pulssignaal |
| Afwerking | ZILVER |
| Extra | 5 m aansluitkabel meegeleverd |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






