V2 Fotocel V2 SENSIVA 180° Art nr. FOT280
OverzichtFotocel V2 tot 25m, 12/24Vac - 12/36 Vdc, 180° regelbaar
| Merk | V2 |
| Type | Sensiva-180 |
| Voeding | 12-24Vdc |
| Afmeting | 41x115x38 |
| Functies | relais: 1A/30Vdc max |
| Montage | Wandmontage |
| Extra | Veilig: ongevoelig voor storingen veroorzaakt door zonnestralen |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Afregeling | V-as: 30° / H-as: 180° |
| Bereik | 20m |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






