GASTOP BL-2-4-ZABR3-NNN : Manshoge gemotoriseerde draaitrommel, 4 arms, dubbele passage, electromechanisch. Art nr. GTP0074
Overzichtmanshoge draaitrommel compact model gemotoriseerd. Dubbele passage met vaste armen. Vier armig. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen en geluidsignalisatie oa bij het forceren van de armen. Frame-inox, roof-inox, rotor-inox.
| Merk | Gastop |
| Type | Manshoge draaitrommel |
| Referentie | BL-2-4-ZABR3-NNN |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 130W |
| Afmeting | 2305x1444x2262mm |
| Afwerking | Frame-inox, roof-inox, rotor-inox |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||
| Software / firmware | Download | ||






