GASTOP BL-2-3-ZABR3-NNN: Manshoge gemotoriseerde draaitrommel met dubbele passage, electromechanisch. Art nr. GTP0054
OverzichtManshoge draaitrommel compact model gemotoriseerd. Dubbele passage met vaste armen. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen. Frame-inox, roof-inox, rotor-inox.
| Merk | Gastop |
| Type | Manshoge draaitrommel |
| Referentie | BL-2-3-ZABR3-NNN |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 130W |
| Afmeting | 2305x1444x2262mm |
| Afwerking | Frame-inox, roof-inox, rotor-inox |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||
| Software / firmware | Download | ||






