GASTOP TM2-BR2AL-DA : Driepoot tourniquet, box model gemotoriseerd. Dubbele passage met drop arm systeem. Art nr. GTP0038
OverzichtDraaikruis tourniquet box model gemotoriseerd. Dubbele passage. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen. Met drop-arm functie. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Draaikruis |
| Referentie | TM2-BR2AL-DA |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 120W |
| Afmeting | 1544x1112x960mm |
| Gebruik | 1200/h |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






