GASTOP N2-BR2AL-DA : Driepoot tourniquet, box model gemotoriseerd. Enkele passage met drop arm systeem. Art nr. GTP0026
OverzichtDraaikruis tourniquet afgerond box model gemotoriseerd. Enkele passage. Met Magtronic electronisch systeem en verschillende werkmodes, diagnostiek en controle mogelijk met externe systemen. Gemakkelijk configureerbaar. Met electromechanische steun van de beweging van de rotor. Led pictogrammen. Met drop-arm functie. In geborsteld RVS.
| Merk | Gastop |
| Type | Draaikruis |
| Referentie | N2-BR2AL-DA |
| Voeding | 24V AC |
| Vermogen | 120W |
| Afmeting | 1123x300x960mm |
| Gebruik | 1200/h |
| Afwerking | geborsteld RVS |
| Werkingstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip43 |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






