Vektor Dubbele draailuikopener standaard. Art nr. VOL410
OverzichtIs compatibel met alle soorten luiken, ongeacht hun fabricage, hout, PVC, aluminium of composiet. Het automatiseringssysteem is volledig aanpasbaar en integreert perfect met uw rolluiken, beschikbaar in standaardversie in Wit 9010, Bruin 8019 en Ivoor 1015.
Alle andere kleuren van de RAL-kleurenkaart zijn als optie verkrijgbaar.
| Merk | Vektor |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 242W |
| Afmeting | 85x45 |
| Geschikt voor | dubbel draailuik |
| Montage | inbouwmaat 90mm |
| Afwerking | standaardkleuren RAL9010 wit, RAL8019 bruin en RAL1015 ivoor |
| Extra | andere RAL kleurenop aanvraag |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Beschermingsklasse | Ip44 |
| Beveiliging | De motor slaat af op hindernis |
| Snelheid | Openingstijd 20 sec |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||






