GiBiDi FLOOR854-B - Ondergrondse hydraulische poortmotor 24Vdc 150°. Art nr. GBDFLOOR854
OverzichtOndergrondse hydraulische opener op 24 Vdc voor draaihekken van middelgrote afmetingen en gewicht voor residentieel en intensief gebruik.
NIEUWE UITVOERING
Behandeld met een kataforese- en een harde anodisatiebehandeling tot 50 µm dikte - dit geeft een extreme lange levensduur zelfs onder de allerzwaarste omstandigheden.
EENVOUDIG TE INSTALLEREN
Dankzij de speciale zelfdragende fundatiekast kan de opener zowel links als rechts gemonteerd worden. Een uniek bevestigingssysteem in zijn soort dat het mogelijk maakt om montagefouten van de poort op te vangen.
STIL EN SNEL
Slechts 12 seconden om de poort te openen! Extreem stil dankzij het gebruik van geselecteerde materialen en de zorgvuldige afwerking van de gebruikte onderdelen.
EXTRA TECHNISCHE INFORMATIE
De uitgaande as is nu voorzien van een kogellager voor nog meer duurzaamheid, ook waterdichtheid is drastisch verbeterd met een dubbele afdichting op de roterende as.
Gloednieuw design van de behuizing van de uitgaande as maakt onderhoud en inspectie sneller en eenvoudiger dan ooit.
De getande as is voorzien van een silicone kap, dit voor een verhoogde bescherming tegen waterinfiltratie.
TECHNOLOGISCH EN VEILIG
FLOOR heeft de beste hydraulische technologie met gesloten circuit onder vacuüm. Compleet met snelheids- en krachtregelaars, en ook met de ventielen om de omkeerbare, onomkeerbare of vaste versie te selecteren.
In de 24Vdc-versie is het mogelijk om de inklembeveiliging aan te passen om de installatie veiliger te maken, zoals vastgelegd in de EN12453-normen.
EEN COMPLEET EN BETROUWBAAR ASSORTIMENT
FLOOR is veel robuuster in de nieuwe versie met openingen tot 150° en 180°. Het voldoet aan alle esthetische behoeften van uw poort en is betrouwbaar door het gebruik van hoogwaardige materialen en de grondige kwaliteitstest.
| Merk | GIBIDI |
| Type | FLOOR |
| Referentie | 81524-B |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 120W |
| Afmeting | 413x331x219 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m |
| Gebruik | 80% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 320Nm |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






