GiBiDi GROUND 610 - Ondergrondse elektromechanische motor op 230Vac 110° zonder eindschakelaars. Art nr. GBDGROUND 610
OverzichtOndergrondse elektromechanische opener op 230 Vac voor draaihekken van middelgrote afmetingen en gewicht voor residentieel en intensief gebruik.
EENVOUDIG TE INSTALLEREN
Dankzij de speciale zelfdragende fundatiekast. Gebruik van de opener zowel links als rechts en voorgemonteerde toebehoren.
STIL EN SNEL
Slechts 12 seconden om de poort te openen! Extreem stil door de gekozen materialen en de verfijnde afwerking van de tandwielen. In de 24Vdc versie is het mogelijk om de openingssnelheid aan te passen.
TECHNOLOGISCH EN VEILIG
GROUND is volledig gebouwd in staal en aluminiumbrons, is robuust en betrouwbaar in de loop der tijd. In de 24 Vdc versie kan de gevoeligheid van de inklembeveiliging ingesteld worden om de installatie veiliger te maken zoals vastgesteld door de EN 12453 normen. De ontgrendelingssleutel is met een Europees profiel.
EEN COMPLEET EN BETROUWBAAR ASSORTIMENT
GROUND voldoet aan alle esthetische behoeften van uw poort en is langdurig betrouwbaar, dankzij de volledig gelakte reductorblok die de opener beschermt tegen weersinvloeden en vervuiling.
| Merk | GIBIDI |
| Type | GROUND |
| Referentie | 20030 |
| Voeding | 230Vac |
| Vermogen | 400W |
| Afmeting | 436x353x180 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3,5m |
| Gebruik | 30% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip67 |
| Kracht | 530Nm |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






