GiBiDi ART5024 - Elektromechanische knikarmmotor op 24Vdc. Art nr. GBDART5024
OverzichtElektromechanische opener op 24 Vdc met knikarm voor draaihekken van middelgrote afmetingen en gewicht voor residentieel en intensief gebruik.
EENVOUDIG TE INSTALLEREN
Dankzij de speciale bevestigingsplaat kan men de opener snel bevestigen zonder te lassen, ingebouwde en voorbedrade eindschakelaars.
STIL EN SNEL
Uiterst stil door de gekozen materialen en de verfijnde afwerking van de tandwielen. In de 24Vdc-versie is het mogelijk om de openingssnelheid aan te passen.
TECHNOLOGISCH EN VEILIG
ART is volledig vervaardigd in staal en aluminiumbrons, robuust en betrouwbaar. De speciale sleutelschakelaar voor wandmontage kan men gebruiken voor ontgrendeling van de opener op afstand.
EEN COMPLEET EN BETROUWBAAR ASSORTIMENT
Dankzij de speciale toebehoren is het mogelijk om de ART te installeren op grote kolommen, om openingen tot 130° te verkrijgen.
| Merk | GIBIDI |
| Type | ART |
| Referentie | 30524 |
| Voeding | 24Vdc |
| Vermogen | 100W |
| Afmeting | 315x135x190 |
| Geschikt voor | vleugels tot 3m |
| Gebruik | 40% |
| Werkingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Beschermingsklasse | Ip53 |
| Kracht | 250Nm |
| Folder NL | Download | ||
| Folder FR | Download | ||
| Installatiehandleiding NL | Download | ||
| Installatiehandleiding FR | Download | ||






